دستور پخت

شکلات پسته انار

گاهی اوقات بهترین دستور العمل ها آنهایی هستند که می توانید به سادگی آنها را در مدت زمان کوتاهی درست کنید. چیزی که آنها را حتی بهتر می کند این است که وقتی مردم راضی هستند، همه نمی توانند از خوردن آنها دست بکشند. خوب، این خوراکی‌های پوسته شکلاتی پسته انار دقیقاً زمانی بود که آنها را به مهمانی تعطیلات دوستم بردم.

مواد اولیه شکلات پسته انار

چگونه می توانید با این سه ماده جادویی غوغا کنید؟ شکلات به خودی خود خوشمزه است. پسته های خرد شده را اضافه کنید و همه چیز یک درجه بالا می رود. اما چیزی که واقعاً این خوراکی‌ها را خوب می‌کند، تازگی و عطر و طعمی است که انار ارائه می‌کند.

مرحله2 شکلات پسته انار

ترفند اینجا ترکیب یک قسمت شیر شکلات و دو قسمت شکلات نیمه شیرین است. مهم است که شکلات را به آرامی ذوب کنید. من شخصا ترجیح می دهم از روش دو دیگ برای ذوب یکنواخت استفاده کنم. پسته مخلوط شده با شکلات ضروری است. باید اضافه کنم، من شخصا ترجیح می دهم پسته را به جای استفاده از غذاساز، با چاقو خرد کنم.

مرحله نهایی شکلات پسته انار

مرحله بعدی این است که یک قاشق از مخلوط شکلات را روی یک ورقه پخت که با کاغذ روغنی پوشانده شده است بریزید. مقداری از پودر پسته باقیمانده از خرد کردن را روی آن اضافه کنید، سپس به اندازه دلخواه انار. به آرامی و من می گویم خیلی آرام انارها را روی شکلات فشار دهید. تا زمانی که آماده سرو شوید در یخچال بگذارید.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست